تزریق چربی و ژل به لب، مزایا و هزینه

10

خطوط لب به مرور زمان نازک و کوچک شده و محو می‌شوند. این بدان دلیل است که با افزایش سن تولید کلاژن کاهش می‌یابد. زوال تدریجی این خطوط با افزایش سن باعث می‌شود که ما پیرتر به نظر برسیم. شما می‌توانید با روش‌های درمانی برجسته سازی طبیعی لب، برجستگی‌ها، جذابیت و جوانی از دست رفته را به لب خود باز گردانید. برجسته سازی لب شامل تزریق ژل و تزریق چربی می‌شود که به لب‌های شما حجم داده و خطوط لب را مجدداً نمایان می‌کند. دکتر قهاری با رویکرد زیبایی شناسی برای بزرگ کردن لب با ترکیب روش‌های درمانی، لب‌های غنچه‌ای با طراوت و جذاب برای شما به وجود می‌آورد.

ما به شما روش‌هایی برای برجسته‌سازی طبیعی لب با قیمت‌هایی متناسب ارائه می‌کنیم. دکتر قهاری با تجهیزات به روز و مورد نیاز و همچنین تیمی آموزش دیده و شایسته، روش‌های درمانی بی‌خطر و ایمنی را به بیماران پیشنهاد می‌دهد که در آنها بروز خطرات احتمالی به حداقل رسیده است. تزریق ژل در لب و تزریق چربی می‌تواند باعث افزایش حجم لب‌ها شده و ظاهر لب‌های کوچک و نازک را بهبود بخشد. با تزریق چربی و تزریق ژل به لب تقارن لب‌ها بهتر شده و خطوط چین و چروک گوشه‌ها و اطراف لب نیز رفع می‌شود.

 برای دریافت اطلاعات بیشتر در اینباره و رزرو نوبت می‌توانید با ما تماس حاصل نمایید.

برجسته و بزرگ کردن لب


لب‌های تو پر و برجسته یک نشانه زیبایی است که در تمام عکس‌های روی مجلات مد بر آن تاکید شده است. متاسفانه همه افراد از نعمت داشتن لب‌های زیبا برخوردار نیستند. اگر شما سیگار می‌کشید یا سن شما درحال افزایش است گوشه‌های لب شما شروع به افتادن و شل شدن می‌کند. شکل V-شکل لب بالایی که به آن کمان کوپید هم گفته می‌شود به مرور صاف شده و حالت و شکل جوانی خود را از دست می‌دهد. با گذشت زمان، همچنین ممکن است خطوط عمودی یا خطوط سیگاری‌ها در چهره شما ظاهر شود که باعث می‌شود آرایش شما بدشکل شود و از جذابیت شما کاسته می‌شود.

به لطف روش‌های پزشکی پیشرفته امروزی می‌توان این مشکلات را برطرف نمود. لب‌های پیر می‌تواند دوباره جوان شده و لب‌های نازک می‌تواند با روش‌های درمانی که دکتر قهاری به کار می‌بندد دوباره برجسته و زیبا شود.

دکتر قهاری چگونه با روش‌های غیرجراحی لب‌ها را برجسته می‌کند؟


یک هفته قبل از عمل

 1. از مصرف داروهای حاوی آسپیرین خودداری کرده زیرا احتمال بروز کبودی را افزایش می‌دهند. از تایلانول قوی برای درمان سر درد یا دردهای جزئی دیگر استفاده کنید.
 2. در صورت ابتلا به بیماری همراه با تب یا سرفه شدید حتماً دکتر قهاری را آگاه نمایید. در صورت لزوم برنامه عمل تزریق ژل به لب برای شما تا بهبودی کاملتان به تعویق می افتد.
 3. اگر روی لب شما تاول زده یا دچار تبخال شده است، برنامه تزریق چربی و تزریق ژل در لب شما تا بهبودی لب‌ها به تأخیر می افتد. اگر شما سابقه ابتلا به هرپس دهانی دارید حتماً پزشک را مطلع کنید.

11

روش‌های برجسته سازی لب

تزریق ژل لب

دکتر قهاری روش‌های درمانی غیردائمی و بی‌خطر استفاده از ژل‌های پوستی شامل اسید هیالورانیک برای برجسته سازی لب‌ها با ظاهری طبیعی را به کار می‌برد که نتایج آن برای مدت 6 تا 12 ماه باقی می‌ماند. شما می‌توانید مطمئن باشید که عمل برجسته سازی لب شما با روشی بی‌خطر و مطمئن توسط پزشکی مجرب با سال‌ها تجربه و انجام صدها عمل انجام می‌شود. علاوه بر دانش و مهارت، حس زیبایی‌شناسی وی نیز به شما در دستیابی به نتایج مطلوب کمک می‌کند. تزریق ژل لب در مدت 20 تا 30 دقیقه انجام می‌شود. به محض اتمام تزریق ژل در لب، لب‌ها ماساژ داده می‌شود و دستورالعمل‌های پس از عمل به شما داده می‌شود.

چرا تزریق ژل‌ در لب‌ها انجام می‌شود؟

این طبیعی است که شما بخواهید ظاهر لب‌های خود را بهبود دهید و استفاده از این تزریق ژل لب بسیار معمول و متداول است.

استفاده از ژل‌های پوستی برای برجسته سازی لب‌ها مزایای متعددی دارد که برخی از آنها عبارتند از:

 • همه ژل‌های پوستی پایه‌ای غیر حیوانی دارند بنابراین تست آلرژی برای به کارگیری آن‌ها نیاز نیست.
 • تزریق ژل لب معمولاً در کمتر از یک ساعت انجام می‌شود (زمان درمان برای هر شخص متفاوت است).
 • شما با پزشک خود، اهداف و انتظارتتان را درمیان گذاشته و او با دقت به شما گوش می‌دهد که این موضوع در دستیابی شما به ظاهر موردنظرتان تاثیر فراوانی دارد.
 • معمولاً نیازی به بستری شدن پس از انجام تزریق چربی و تزریق ژل در لب وجود ندارد و نتایج بلافاصله قابل مشاهده است.
 • نتایج برای مدت 6 ماه باقی می‌ماند.
 • نتایج حاصله طبیعی به نظر می‌رسد.

تزریق چربی

12

همانگونه که از نام آن پیداست، در فرآیند تزریق چربی بدن و صورت از چربی‌های خود بدن در قسمت‌های مختلف استفاده می‌شود که از طریق لیپوساکشن از بدن استخراج می‌شود. استفاده از چربی خود بدن این حسن را دارد که از بروز آلرژی و واکنش‌های آلرژیک پیشگیری می‌کند.برای ساکشن چربی از سایر قسمت ها به بیهوشی عمومی نیاز است، اما برای تزریق چربی به لب از بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود. قیمت تزریق چربی به لب، یکی از چالش‌برانگیزترین روش‌ها در جوان‌سازی صورت از نقطه‌نظر تکنیکی و زیباشناختی است که معمولا در جلسه مشاوره برآورد خواهد شد. هزینه تزریق چربی به صورت و بدن با توجه به نقاط تحت درمان، نتایج مورد انتظار بیمار، و محل ارائه خدمات درمانی متفاوت می‌باشد.

پس از فرآیند تزریق چربی
 • چند ساعت پس از انجام این عمل غیرجراحی بیمار می‌تواند به فعالیت‌های روزانه عادی خود بپردازد و در صورتی که عمل جراحی انجام شده باشد وی می‌تواند پس از حدود یک هفته به امور روزمره خود مشغول شود. بدیهی است که وقت بیمار هدر نرفته و نیاز به استراحت طولانی مدت هم وجود ندارد.
 • احتمال بازگشت یا عدم پذیرش چربی که به شما حس داشتن لب‌های طبیعی می‌دهد و از بافت‌های طبیعی انسانی هم ایجاد شده است، وجود ندارد.
 • خطرات احتمالی در هنگام انجام درمان بسیار ناچیز است.
 • تزریق غیرجراحی چربی یا کلاژن و برجستگی موقتی لب که برای بهبود ظاهر لب به کار می‌رود واقعاً نتایج چشمگیری داشته که می‌تواند به بیماران کمک کند تا لب‌هایی جذاب‌تر، پر حجم‌تر و برجسته‌تر داشته باشند به طوری که زیبایی آن واقعاً بدرخشد.

در منزل پس از انجام تزریق ژل لب و تزریق چربی چه باید کرد؟

 1. در صورت تجویز دکتر قهاری از آنتی بیوتیک، داروهای ضد ویروسی و داروهای مسکن و ضد درد استفاده کنید.
 2. در 2 تا 3 روز اول پس از تزریق ژل لب در هنگام خواب سر خود را رو به بالا قرار دهید و تا دو هفته پس از عمل به پشت بخوابید (نه به شکم یا به پهلو).
 3. در 24 تا 48 ساعت اول پس از انجام تزریق ژل در لب و تزریق چربی متناوباً کیسه یخ روی لب خود قرار دهید.
 4. برای کاهش احتمال بروز عفونت، بهداشت دهان و دندان خود را به دقت رعایت نمایید.
 5. به وسیله زبان خود با بخیه‌ها (در گوشه‌های دهان) بازی نکنید. بزاق دهان حاوی مواد باکتریای بوده که در صورت ورود به محل می‌تواند باعث ایجاد عفونت در آن ناحیه شود.
 6. با کرم‌های لب یا برق لب، لب‌های خود را مرطوب نگه دارید زیرا لب‌های شما پس از انجام عمل جراحی خشک و سفت می‌شود.
 7. از مصرف غذاهای تند و شور خودداری کنید. به مدت 2 هفته دهان خود را بیش از آنچه نیاز است باز نکنید (به عنوان مثال برای گاز زدن به همبرگرهای بزرگ)

عوارض جانبی ناشی از فرآیند برجسته سازی لب


13

مانند درمان‌های تزریقی دیگر، بعد از تزریق ژل در لب کبودی و قرمزی به وجود می اید که می‌توان آنها را به وسیله آرایش پنهان کرد. در چند روز اول پس از تزریق چربی و تزریق ژل در لب ممکن است لب‌ها متورم شود. توصیه می‌شود که تزریق ژل لب نزدیک به زمان رویدادهای مهم انجام نشود.

عوارض جدی‌تر مثل واکنش‌های حساسیتی شدید، عفونت‌ها و تشکیل گرانولوما نیز امکان پذیر است که البته بسیار به ندرت ممکن است ایجاد شود.

اگر شما واقعاً می‌خواهید اقدام به برجسته سازی لب خود کنید، از آنجایی که بسیاری از عمل‌ها، نتایج موقتی دارند ممکن است به انجام تزریق ژل لب در طول دوره‌های منظم برای حفظ ظاهر لب‌های خود نیاز داشته باشید. به دلیل اینکه نتایج حاصل از برخی از این روش‌های تزریق ژل در لب فقط 3 ماه ماندگاری دارند شما مجبور هستید که متناسب با نوع عمل، سالی 2 تا 4 مرتبه تزریق ژل به لب را تکرار کنید. هر موقع که شما تصمیم به قطع درمان لب خود بکنید لب‌های شما به حالت اولیه خود بازمی‌گردد.

هزینه


انجام عمل برجسته سازی لب ممکن است مقدار زیادی از بودجه شما را مصرف می‌کند، اما نتایج زیبا و باورنکردنی آن، ارزش انجام آن را دارد. شما می‌توانید با پزشک در مورد روش‌هایی تأمین مالی که برای شما راحت‌تر است صحبت کنید. برای مثال ژل‌ها در نواحی دیگر صورت هم مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما می‌توانید از وی بخواهید که در صورت امکان به‌عنوان تخفیف از ژل هم در صورت و هم در لب‌های شما استفاده کند.